Satışta! GALATİA AHŞAP SANDALYE DOĞAL GLT-J259 Daha büyük görüntüle

GALATİA AHŞAP SANDALYE DOĞAL GLT-J259

Yeni ürün

Daha fazla bilgi

ÇOCUK SANDALYESİDİR.

AHŞAP MASİFTİR. ZARARLI MADDE İÇERMEZ.

TALEP EDİLDİĞİ TAKTİRDE RENKLENDİRİLEBİLİR.

SİPARİŞ ÜZERİNE ÜRETİLİR.

7 GÜNDE TESLİM EDİLİR.

SİPARİŞ ÜZERİNE FARKLI RENKLER YAPILABİLİR.

BU ÜRÜN BİR BEBEJİ İMALATIDIR.

YÜKSEKLİ:60X28X30 CM

 

Stok Durumu:  

Tüm stoklarımız anlık güncellenmektedir. İncelemiş olduğunuz GALATİA AHŞAP SANDALYE DOĞAL GLT-J259 stok durumu yukarıda fiyat bilgisi altında yer almaktadır. Stoklarımzda ki ürümler 3-5 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Ürün Kodu GALATİA - GLT" ile başlayan ürünlerin özel imalat olmasından dolayı kargo teslim süresi 13 iş gününü bulabilmektedir.  

Ürün Gönderimi:  

GALATİA AHŞAP SANDALYE DOĞAL GLT-J259 Orjinal ambalajında tarafımızdan faturası kesilerek ve kargoya dayanıklı olarak sigortalı şekilde gönderilmektedir.

  Kargo geldiğinde teslim almadan önce yapılması gerekenler:

- Ürünü teslim aldığınıza dair fişi imzaladığınızda o fişte yer alan "ürünü eksiksiz, hasarsız teslim aldım" beyanını da kabul etmiş oluyorsunuz. Bu nedenle ürünü teslim almadan önce mutlaka içini açıp bakmaya çalışın. Kargo görevlisi açtırmak istemezse kargo fişinin üzerine "ürün kontrol edilmeden teslim alınmıştır" ibaresini ekleyin.

- Ürünü teslim aldığınızda kargo görevlisi gitmeden hızlıca açıp kontrol edin. Herhangi bir hasar varsa kargo görevlisiyle beraber "hasar tespit tutanağı" tutun ve kargo görevlisi ayrılmadan ürünü kendisine teslim edin. Eğer kargo görevlisi hasarlı ürünü teslim almadan giderse bağlı bulunduğu şubeye ulaşarak kendisini şikayet ederek durumu (ürünün hasarlı geldiğini, ancak kutuyu açmak için mecburen fişi imzaladığınızı) anlatın. Kargo şubesi yetkilisi bu durumda muhtemelen bir kargo görevlisi göndererek hasar tespit tutanağı tutturup ürünü teslim aldıracaktır ancak bunu yapmazsa ürünü satın aldığınız firmaya durumu bildirin. Firma kargo firmasıyla temasa geçerek sorunu çözmeye çalışacaktır.

- Ürün geldiğinde kutusunu gözle muayene edin. Dış kutusunda hasar varsa bunu kargo görevlisine göstererek kutuyu açmadan fişi imzalamayacağınızı ve ürünü teslim almayacağınızı bildirin. Bu durumda kargo görevlisi çok büyük bir olasılıkla kutuyu açmanıza izin verecektir. Kargo görevlilleri kutulardaki bu tip hasarları alıcıdan saklama konusunda idmanlıdırlar. Bu nedenle son derece dikkatli olmalısınız.

Kargoyu teslim aldıktan sonra hasarı fark ederseniz:

Bu durumda konu sıkıntılı bir hal alabilir. Zira, kargo görevlisine ürünü sağlam teslim aldığınıza dair fişi imzalayıp vermeniz nedeniyle ne satıcı ne de siz kargo firmasından bir hasar tazmini alamayacaksınız. Yine de ürünü teslim aldıktan hemen sonra hasarın farkına varırsanız kargo şubesini zaman kaybetmeden arayarak durumu anlatıp hasar tespit tutanağı konusunda yardımcı olmalarını rica edebilirsiniz. Çoğu durumda bu işe yaramaz ancak denemekte fayda var.